בלוג

טיפים להשקעות נדל”ן בישראל

השקעה בנדל”ן זוהי השקעה בטוחה באופן יחסי אולם על מנת שתהיה רווחית, חשוב שתהיה זו השקעה חכמה. להלן כמה טיפים עיקריים בבואכם לבצע השקעות נדל”ן בישראל.

התחילו בקטן

בין אם הנכם מנוסים בתחום הנדל”ן ובין אם הנכם בתחילת דרככם, כאשר מדובר בארץ זרה, מוטב קודם כל להתחיל במספר קטן של נכסים, כדי להבין את הלך הרוח המקומי, להכיר את חוקי המדינה, את נהלי הרשויות המקומיות, את שוק הנדל”ן ותשואותיו וכדומה. נושאים חשובים מסוג זה, יעזרו לך לבצע בחוכמה השקעות נדל”ן בישראל בהווה וכן גם בעתיד.

בחרו מיקום אטרקטיבי

איתור נכסים מניבים עלול לקחת זמן. כדאי לקחת זאת בחשבון ולהמתין לנכס הנכון.

אם ברצונכם לבצע השקעות נדל”ן בישראל מוטב כי תבחרו להשקיע במיקום אטרקטיבי. מיקום כזה יכול להיות אזור יוקרתי או לחלופין אזור בעל פוטנציאל להתפתח בעתיד. במידה ואינכם מכירים את  שוק הדיור המקומי, אנו ביוניק נשמח להעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לבצע רכישה חכמה.

Unik Exclusive Investments מחפשים מבחר רחב של השקעות נדל”ן בישראל? – פנו למומחים

אנשי המקצוע שלנו מעמידים לרשותך שירותי תיווך, איתור, קניה ומכירת נכסים ברחבי ישראל, נכסים מניבים לטובת עלייה לארץ, לטובת חופשה מפנקת או לטובת שהות לצורך טיפולים רפואיים. בנוסף, אנו מספקים גם שירותי ניהול נכסים שיאפשרו לכם לקנות נכס וליהנות מכל היתרונות הנלווים לקנייה.

צרו קשר כעת

לנו כל הידע והניסיון לו אתם זקוקים על מנת לבצע השקעות נדל”ן בישראל. החברה מנוהלת על ידי סוכנת ראשית אשר רוסית הנה שפת האם שלה. בנוסף אנו מעמידים לשירותכם יועצי משכנתאות דוברי רוסית ועורך דין מקצועי דובר השפה, שיעניק לכם ליווי משפטי לאורך כל תהליך המכירה והרכישה.

כלכלה יציבה של שוק הדיור בישראל

אם עלתה בליבך השאלה – מדוע כדאי לקנות דירה בישראל?או האם השקעת נדל”ן בישראל זו השקעה חכמה?בחינה מעמיקה תחשוף בפניך כי השקעת נדל”ן בישראל זו השקעה משתלמתמסיבות רבות ומגוונות. בראש ובראשונה, אחת הסיבות העיקריות עבורן משתלם לקנות דירה בישראל היא ללא ספק, הכלכלה היציבה של שוק הדיור הישראלי.

Unik Exclusive Investments- מקשרים בין עולמות שונים

ביוניק, סוכנות לתיווך והשקעות נדל”ן, אנו מעניקים למשקיעים שירות ניהול נכסים חכם למשקיעים מחו”ל.על מנת להעניק לך את השירות הטוב ביותר, אנו דואגים להתעדכן באופן שוטף לגבי נתונים המשפיעים על המשק הישראלי ככלל ועל שוק הנדל”ן בישראל בפרט, כדי שיתאפשר לך להגשים את החלום, לקנות דירה בישראל, ולהפוך לבעלים של נכס משתלם וכדאי.

האם לקנות דירה בישראל זו השקעה טובה?

ללא ספק, אחת הסיבות שהופכות את שוק הדיור בישראל לכל כך יציב זוהי הצמיחה הכלכלית אשר נעה ברציפות ובקצב מהיר ביחס לעולם המערבי. אחד ממנועי הצמיחה של הכלכלה הישראלית וכן מקור חוזקה גם בעתיד, הוא עולם ההי טק המפותח וכן המשאב שנמצא לחופיה של המדינה, הלא הוא הגז הטבעי.

היציבות הכלכלית של מדינת ישראל באה לידי ביטוי בדרכים שונות כמו למשל בעסקות מקרקעין רווחיות ובעלייה תמידית בערך הנכסים בישראל לאורך השנים. לכן אם המחשבה על לקנות דירה בישראל עברה בראשך –מחשבה זו נכונה והשקעת נדל”ן מבטיחה לעתיד הרחוק.

בואו לקנות דירה בישראל כעת!

ביוניק, עומדים לרשותך אנשי מקצוע רבים כגון יועצי משכנתאות  ועורכי דין אשר רוסית עבורם היא שפת אם . הללו, לצד ניסיוננו רב השנים וההיכרות עם שוק הדיור הישראלי הם יתרונות שיעזרו לך לאתר, לקנות ולמכור נכסים מניבים בישראל.

למה כדאי לקנות או להשקיע בנדל”ן בישראל

אין זה סוד שנדל”ן הוא אחד מאפיקי ההשקעות הבטוחים ביותר, קל וחומר השקעות בנדל”ן בישראל.הסיבות שהופכת את ישראל לכל כך אטרקטיבית בעיני משקיעים רבים הן רבות, ביניהן – מחירי הנדל”ן שנמצאים במגמת עלייה מתמדת כבר שנים ארוכות, המיסוי הנמוך על השקעות בנדל”ן ביחס להשקעות אחרות, הכלכלה המתפתחת, העלייה ברמת החיים וכן הקדמה, סיבות אלו ועוד, הופכות רכישת בתים בישראל להשקעה נכונה ובטוחה.

הורדת הריבית על ידי בנק ישראל והשפעתה על השקעות בנדל”ן בישראל

בשורה טובה למשקיעי הנדל”ן –לאחרונה, נגידת בנק ישראל הובילה מהלך להורדת הריבית מ – 0.25% ל – 0.75%. אין זה מן הנמנע שהורדה משמעותית שכזו בריבית,תוביל להוזלת מחירי הדירות הצמודות לריבית פריים. וכאפקט הפרפר,המחירים המוזלים צפויים להוביל אנשים רבים לפנות ללקיחת משכנתא מהבנק לטובת רכישת דירה,  כאשר ריבוי המשכנתאות, עתיד להוביל שוב לעלייה במחירי הדירות.לכן השקעות נדל”ן בישראל הן השקעות משתלמות שעשויות להניב רווחים בעתיד.

Unik – סוכנות לתיווך והשקעות נדל”ן אקסקלוסיביות בישראל

התשואות הנאותהקיימות בשוק הנדל”ן בישראל מושכות משקיעים רבים מהארץ ומהעולם. אולם היות ותחום הנדל”ן נרחב וכולל חוקים ותקנות של המדינה ושל הרשויות המקומיות, כאשר מדובר במשקיעים זרים, ישנו צורך רב בעזרה מקצועית.כאן אנחנו, ביוניק, נכנסים לפעולה. ההיכרות העמוקה של יוניק עם שוק הנדל”ן המקומי, תאפשר לכם לאתר את הנכס החלומי המתאים למידותיכם מכל המובנים.ביוניק אנו מציעים את שירותינו ללקוחות דוברי עברית, רוסית ואנגלית ובכך נעזור לכם להתגבר על אתגרים שמציבה שפה שונה, תוך כדי ליווי אישי לכל אורך התהליך.

צרו עמנו קשר והבטיחו נכס בארץ הקודש

המקצוענים שלנו אשר כוללים עורכי דין ויועצי משכנתא דוברי השפה שלך, מחכים לעזור לך להגשים את החלום! ליצירת קשר >>

מדינה שכדאי להשקיע בה

בארץ כה קטנה מתקיים לו בנחת מגוון גדול של נופים, ערים,תרבויות, אקלים ושפע, ההופכים את ישראל למדינה ייחודית ששווה להשקיע בה, זאת יעידו שלוש דתות מרכזיות. בנוסף ליתרונותיה הוויזואליים, הגיאוגרפיים והכלכליים, ידועה ישראל ביציבותה הכלכלית – מה שהופך השקעות בנדל”ן בישראל להשקעות מבטיחות לעתיד.

השקעות נדל”ן בישראל

בישראל קיים “חוק מכר דירות”. חוק זה נועד על מנת להגן על הכספים שמשקיעים או קונים משלמים לקבלנים בעת הליך רכישת נדל”ן. החוק קובע חמש דרכים בהן ניתן להגן על הכספים במקרה של דירה שעוד לא נבנתה והן –

  • ערבות חוק מכר.
  • ביטוח הכסף בחברת ביטוח.
  • רישום משכנתא של שם רוכש הקרקע.
  • רישום הערת אזהרה בטאבו לטובת הקונה הקובעת את חלקו היחסי בקרקע.
  • רישום בעלות הקונה בחלק יחסי של הקרקע.

חוק המכר הופך השקעות נדל”ן בישראל לבטוחות ביותר, היות וזכויות הקונים או המשקיעים מעוגנות בחוק.ביוניקאנו מעניקים את שירותינו גם למשקיעים זרים בעלי קשיים בשפה, אשר אינם מכירים את חוקי המדינה,ועוזרים להם ליצור את כל הקשרים הנחוצים.בנוסף, הליכי רכישה ומכירה מלווים על ידי המחלקה המשפטית המקצועית שלנו ויועצי משכנתא אשר בין היתר, מעניקים שירותים בשפות – עברית, רוסית ואנגלית.

יציבות מקסימלית

אחת הסיבות בעבורן נדל”ן הפך להיות אפיק השקעה המועדף על אנשים רבים, היא היציבות שלו ביחס לאפיקי השקעות אחרים. השקעה חכמה בנדל”ן זוהי השקעה שצפויה להיות משתלמת יותר מכל תכנית חיסכון.לכן אם יציבות היא בראש מעניינך, אנו ביוניק מציעים לך מגוון השקעות בנדל”ן בישראל.

השקעות בנדל”ן בישראל הן מאוד מבטיחות מבחינה כלכלית, לאור העובדה כי הכלכלה הישראלית נמצאת במגמת עלייה ומחירי הדירות בשוק המקומי רק מוסיפים להאמיר עם השנים.

מחירים תמיד במגמת עלייה

חופים זהובים, מזג אוויר אידיאלי ברוב ימות השנה, היסטוריה ענפה, אתרים אפופי קדושה, תרבות פנאי רחבה, מגוון אטרקציות ובילויים, הפתיחות של האנשיםושירותי רפואה מתקדמים אלו הם היתרונות (על קצה המזלג) שהופכים את ישראל למדינה כה ייחודית. לא בכדי רבים המגיעים אליה לביקור, מתפתים לרכוש נדל”ן בישראל ולהישאר, או לחלופין, לאתר ולרכוש נכסים מניבים.

למה נדל”ן בישראל?

האמת, שהשאלה המתבקשת ביותר היא – למה לא נדל”ן בישראל?אנו ביוניק יכולים להבטיח לך על סמך ניסיונו בתחום הנדל”ן בישראל, כי מלבד היתרונות המובנים מאליהם, אחד הגורמים שהופכים השקעת נדל”ן בישראל להשקעה מיטבית ומשתלמת מבחינה כלכלית הוא יציבות הכלכלה, אשרבאה לידי ביטוי בדרכים רבות, והעיקרית ביניהן היא מחירי הדיור אשר רק עולים ומשתבחים –מעקב מעמיק אחר נתוני הדיור של העשור האחרון יוביל למסקנה, כי מחירי הנדל”ן בישראל נמצאים במגמת עלייה באופן עקבי.

מה העתיד צופן?

קצב ריבוי האוכלוסייה, הקדמה הטכנולוגית, גילוי משאב גז טבעי לחופי מדינת ישראל, היצע נמוך של קרקעות, מחירי עסקאות נדל”ן גבוהים, הורדת שיעור הריבית ועוד, אלו הם רק חלק מהגורמים לעליית מחירי הנדל”ן בישראל,מחירים אשר צפויים להמשיך ולעלות גם בעתיד.

Unik Exclusive Investments – חברה אקסקלוסיבית וייחודית

יש לך צורך בסיוע ותמיכה באיתור נכס עם פוטנציאל להשבחה? ביוניק אנו מעמידים לרשותך ניסיון רב שנים באיתור, קניה ומכירה של נדל”ן בישראל. בנוסף, לשירותך עומדת מחלקה משפטית מקצועית ושירותי ייעוץ משכנתאות מפי מומחים דוברי השפות – אנגלית, רוסית ועברית. כמו כן, על מנת שיתאפשר לך לקנות את הנכס שמתאים לצרכיך כמו גם לתקציבך, אנו ביוניק, נעניק לך  את כל המידע והקשרים בהם קיים צורך לביצוע השקעות נדל”ן בישראל!

חזור